![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhi5O_R_YqEuU94wF5c8z59HNqX79aU07CJ4FkaYCEc4T1fEqzdS3j2u-3HCDoPpevSVhx01IzeQWwLXrMHdBiCMPI8VHyorOmu-ME_kWOBlT0gxrfSzB6dRJ_n1g77ZpEOXxcjPild3XY/s1600/marc-jacobs-pop-up.jpeg)
Bunlardan ilki ve en ünlüsü: Daisy Marc Jacobs
2014'ün Şubat ayında New York Moda Haftası kapsamında duyurulan yeni mağazanın adı: "Daisy Marc Jacobs Tweet Shop". Adından da anlaşıldığı üzere burası sosyal medyanın cenneti olarak tanımlandı. Çünkü hashtagli içerikler haricinde bir ödeme aracı yok. Bir lounge gibi tasarlanan mağazada ücretsiz wi-fi, yiyecekler, içecek her şey düşünülmüş.
İlk duyurusundan itibaren oldukça ilgi çeken mağazanın en önemli özelliği kur olarak #MJDaisyChain içeren tweetler ve instagram fotoğrafları.
Bu sayede yeni parfüm gamının tanıtımını sosyal medyada duyuran marka, instagramda en iyi fotoğrafı gönderen kullanıcılarına da Marc Jacobs marka çanta hediye etti.
** (fotoğraflar markanın resmi instagram hesabından alınmıştır.)
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder